Здравейте, аз съм Елена
и съм една от вас
Има моменти, които не се нуждаят от режисура. Те просто се случват – в тишината между две думи, в лекия полъх на вятъра или в начина, по който детето стиска ръката ви.
Вярвам, че фотографията е най-красива, когато е тиха. Когато не се опитва да бъде перфектна, а просто е истинска. Онова, което остава, когато забравите за обектива и просто сте себе си.
Търся усещането да уловиш невидимото – топлината, спомена, обичта. Защото накрая остават само големите малки мигове, които ни напомнят кои сме.
